Šperky na mieru / Zákazková výroba šperkov / 3D dizajn na mieru / Výroba na mieru

Šperky na mieru 3Dzlatníctvo 

 


Presvedčte sa o tom, že s 3Dzlatníctvom sa dizajnu medze nekladú a Vaše sny o unikátnom šperku sme schopní premeniť na skutočnosť.

Pripravili sme pre Vás reálne fotografie našich prác, ktoré sme realizovali od 3D návrhu až po finálnu výrobu, presne podľa požiadaviek našich úplne spokojných klientov.


1. Šperky inšpirované Zvieracou Ríšou

Viac fotiek tohoto klenotu Zlatý medailón s hlavou Čínskeho draka a Rubínovými očami - 3Dzlatníctvo Prsteň s hlavou sovy - 3Dzlatníctvo 

Prsteň s tvare žaby s rubínovými očami Prsteň s hlavou Tigra s diamantmi - 3Dzlatníctvo Zlatý prsteň s hlavou koňa - 3Dzlatníctvo - 14K gold ring with horse head and gemstone


2. Vybrané Dámske a Pánske Prstene na Mieru vytvorené našimi skúsenými dizajnérmi a zlatníkmi.

Všetky naše dizajny, každý malý detail, pre Vás môžeme prispôsobiť na mieru podľa vašej predstavy o cene.

71618

71630

9807

9815


3. Pánske Šperky na mieru - Prstene, Manžetové gombíky a Reťaz

    


REFERENCIE

Každá Vaša spätná väzba, či už pozitívna alebo negatívna, sa pre nás stáva záväzkom neustále zlepšovať kvalitu našej práce, aby sme si udržali 99%- tnú spokojnosť našich zákazníkov.

Referencie to povedia najlepšie

quote 3D Zlatníctvo ma v prvom rade milo prekvapilo svojou ústretovosťou a chuťou splniť všetky požiadavky, s ktorými som prišla. Vrelo odporúčam služby, ktoré ponúka tento tím profesionálov vo svojom odbore. Počas celej doby výroby prívesku som bola informovaná o stave výroby a cítila som záujem ako o klienta, tak hlavne o vysoký štandard výsledku. Prívesok je naozaj dokonale prepracovaný vo svojich detailoch a predčil moje očakávania za čo som veľmi vďačná, keďže sa jedná o jedinečný kus šperku.


quote ochota, trpezlivost, snaha vyhoviet, transparentnost nakupu drahokamov - online priamo pred ocami zakaznika.


quote jedinečné, originálne, osobné... prístup profi i napriek mojej pracovnej zaneprázdnenosti. Obrúčky už riešime spolu s partnerkou tak sa tešte a my sa tešíme na tie krásne večere pri modelovaní osádzaní.


quote Vysoká profesionalita,výborná kvalita a vynikajúci prístup....sú to kreatívni umelci...


MÁTE VLASTNÝ SEN O UNIKÁTNOM ŠPERKU?- kliknite sem

HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 02.12.2022
Zlato 1 784,75 $ Platina 1 020,00 $ Striebro 22,61 $