O nás


3Dzlatníctvo s.r.o. vyrába platinové a zlaté šperky na zákazku pre konečných zákazníkov a klenotníctva po celom Slovensku a v Čechách. Ako doplnok k predaju diamantov a šperkov poskytujeme vzdelanie, poradenstvo a podporu svojím zákazníkom, aby sme umožnili efektívnejšie sa naučiť o diamantoch, drahokamoch, hotových klenotoch a ich kúpe.

Projekt 3D Zlatníctvo vznikol vďaka dlhoročnej obchodnej spolupráci s dvomi najväčšími spoločnosťami zlatníckeho priemyslu v USA, ktoré koncom roku 2010 vyvinuli najnovšie 3D štúdio pre dizajnérov šperkov. Toto bezkonkurenčne najlepšie 3D klenotnícke štúdio vyhralo ocenenie (Thinking Ahead Award MJSA - Manufacturing Jewelers and Suppliers of America), a je dôkazom toho, že táto technológia sa vo svete považuje za technológiu budúcnosti. 3Dzlatníctvo s.r.o. je jedinou klenotníckou spoločnosťou v Európe, ktorá získala exkluzivitu na testovanie tejto najnovšej spomedzi 3D klenotníckych technológií. Skúsení klenotníci a dizajnéri spoločnosti 3Dzlatníctvo Vám dopomôžu pretvoriť navrhnuté koncepty šperkov podľa Vašich predstáv do konečnej podoby klenotu. To čo bolo doteraz nepredstaviteľné, sa stalo vzrušujúcim zážitkom o ktorý sa s Vami radi podelíme pri vytváraní Vášho majstrovského diela.

 

Vašou a aj našou najväčšou výhodou je, že v našom klenotníctve si šperky nie len prezeráte a vyberáte - Vy pomáhate pri ich tvorbe! Pomocou prelomového 3D softvéru budúcnosti Vám umožníme klenot vidieť vizuálne, a za pár momentov ho veľmi jednoducho zmeniť na Vaše unikátne majstrovské dielo. Vy ste ten najlepší dizajnér Vašich klenotov! Jedine Vami vytvorené šperky ostávajú večné a majú pre Vás skutočne unikátnu hodnotu. Využite možnosť byť iný a myslite už teraz na to, že klenoty majú byť dedičné. Pozrite si naše video prezentácie, aby ste zistili ako náš systém funguje.

 

3Dzlatníctvo svojim klientom ponúka svetovo najuznávanejšie certifikované drahé kamene tých najvyšších kvalít. Red Box Diamonds ® a Black Box Gemstones ® a ich motto - Dôvera, Istota a Bezpečnosť zabezpečujú ten najvyšší stupeň ochrany kupujúceho. Aj tento fakt zaručuje naším zákazníkom skutočnú hodnotu pre ich rodiny v budúcnosti.

 

Úplná spokojnosť zákazníkov bola a je najsilnejšou obchodnou praktikou akou si 3Dzlatníctvo s.r.o. váži svojich klientov. Z tohoto dôvodu sme pre Vás pripravili nadštandardný zákaznícky servis a ako doplnok k predaju diamantov a šperkov, 3Dzlatníctvo poskytuje vzdelanie, poradenstvo a podporu svojím zákazníkom, aby sme umožnili efektívnejšie sa naučiť o diamantoch, drahokamoch, hotových klenotoch a ich kúpe.

 

Pre všetkých zlatníckych profesionálov ponúkame prvý kompletný a spoľahlivý veľkoobchod s hotovými klenotmi, polotovarmi, drahokamami a tovarmi súviciacimi so šperkami a ich výrobou www.zlatnickestudio.sk a s jeho jazykovými mutáciami www.juwelierstudio.at, www.jubilerskiestudio.pl, www.aranymuvestudio.hu


HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 24.09.2022
Zlato 1 643,55 $ Platina 878,00 $ Striebro 19,00 $