• Domov
  • Poradenstvo o prsteňoch - Zistite veľkosť svojho prsteňa

Poradenstvo o prsteňoch - Zistite veľkosť svojho prsteňa


Vytlačte si poradcu 3Dzlatníctva - Ako zistiť veľkosť svojho prsteňa

My v 3Dzlatníctve si uvedomujeme, že nemusíte vedieť veľkosť prsteňa na daný prst a chceme Vám pomôcť. Poskytujeme Vám možnosť vytlačiť si poradcu, ktorý Vás rýchlo, jednoducho a práve tam kde ste, prevedie jednoduchým procesom určovaním veľkosti

prsteňa. Predtým ako spustíte tlač, uistite sa, že úprava mierky strany v dialógovom okne tlače je nadstavená na "žiadna" - (page scaling = "none").


Odmerajte si svoj prst

Váš prsteň by sa mal dať pohodlne nasadiť na Váš prst, mal by dostatočne priliehať aby sa nevyvliekol, ale tiež byť dostatočne voľný, aby ste ho mohli posunúť cez Vašu hánku.

Zmeny veľkosti Vášho prstu závisia od času dňa a počasia. Pre najlepšie výsledky by ste mali Vašu veľkosť prstu merať:

  • Na konci dňa a keď sú Vaše prsty zahriate (prsty sú menšie skoro ráno a keď je chladno). 
  • Mali by ste si odmerať prst 3 až 4 krát aby ste vylúčili zmeny a chyby.
  • Vyhnite sa použitiu šnúrky alebo papiera na meranie veľkosti Vášho prsteňa, pretože tieto materiály sa môžu naťahovať alebo stáčať, a teda nepresne zmerať veľkosť Vášho prsteňa.

STIAHNUŤ V PDFVeľkosti prsteňov vo väčšine krajín Európy.

Dámske prstene sa najčastejšie pohybujú od od veľkosti 44 až po 59. Najčastejšie predávané veľkosti dámskych prsteňov v 3Dzlatníctve sú veľkosti od 49 až 54,5. Najpredávanejšia veľkosť prsteňa je veľkosť 52.

Pánske prstene sa najčastejšie pohybujú od veľkosti 57 až po 72. Najčastejšie predávané veľkosti pánskych prsteňov v 3Dzlatníctve sú veľkosti od 57 až 63,5. Najpredávanejšia veľkosť prsteňa je veľkosť 59,5.

 


Typy na kúpu prsteňa ako prekvapenie

Opýtajte sa Vašich najbližších priateľov alebo mamy či vedia jej veľkosť prsteňa.

Požičajte si jeho/jej prsteň (zo správneho prstu) a použite nášho poradcu na meranie prsteňa vyššie, na zistenie jeho veľkosti.

Platinové prstene

Práca s platinovými šperkami je iná ako s inými druhmi drahých kovov a preto by sa každá úprava, zmena veľkosti, leštenie a čistenie Vášho platinového šperku mala robiť výhradne v platinovom štúdiu. Aj preto Vám VMV Platinum prináša bezplatné upravovanie veľkosti všetkých Vašich platinových prsteňov zakúpených v 3Dzlatníctve v prvom roku od kúpy.

V prípade zmeny veľkosti prsteňa na väčší, je zákazníkovi účtovaná iba hodnota platiny použitá na zväčšenie. Samozrejme rovnaký servis poskytujeme aj pri ostatných druhoch šperkov - šperky zo zlata všetkých kvalít, farieb a druhov. Jednoducho zavolajte alebo nám pošlite e-mail a dohodnite si stretnutie ohľadne Vašej bezplatnej zmeny veľkosti. 
HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 08.12.2019
Zlato 1 459,65 $ Platina 897,00 $ Striebro 16,94 $