• Domov
  • Prečo si vybrať 3Dzlatníctvo

Prečo si vybrať 3Dzlatníctvo


...NEKUPUJTE KÝM STE NEBOLI U NÁS...

REFERENCIE TO POVEDIA NAJLEPŠIE...

Čo získate, keď si dohodnete stretnutie v 3Dzlatníctve?

  • Osobné stretnutie s naším dizajnérom ZADARMO

    - Prekonzultujeme s Vami všetky vaše predstavy a požiadavky a profesionálne Vám odporúčime najvhodnejšie vyhotovenie. Ponúkame Vám 3 formy osobnej konzultácie - u nás v predajni, online dizajnérska hodinka, alebo využite službu Prídeme za Vami.

  • Flexibilitu čo sa týka Dizajnu aj Ceny 

  • Vyrábame klenoty, po ktorých túžite - podľa vašej predlohy, alebo Vám vytvoríme unikátny 3D návrh z ktorého klenot vyrobíme presne podľa Vašich predstáv.


VMV Platinum filozofia

Filozofia VMV Platinum je jednoduchá: Ponúknuť diamanty a drahokamy vysokej kvality a unikátne, zákazníkom upravené, na mieru šité klenoty za konkurenčné ceny. VMV Platinum Vám poskytuje VZDELANIE A PORADENSTVO, ktoré Vám uľahčia nákup a výber takže spravíte najlepšie rozhodnutie. Každý rok sa stovky ľudí rozhodnú kúpiť si certifikované diamanty a jedinečné klenoty od VMV Platinum.

Ponúkame výnimočnú hodnotu

Naše kvalitatívne štandardy Vám zaisťujú, že keď nakupujete drahokamy od VMV Platinum, dostávate na výber selekciu diamantov a farebných drahých kameňov tej najvyššej kvality. Už nemusíte míňať veľa Vášho drahocenného času vyberaním si s pomedzi diamantov, ktoré pre Vás nie sú tie pravé, my sme si istý, že nenájdete certifikované diamanty lepšej kvality za naše ceny.

Sme experti

Naši konzultanti pre diamanty a šperky sú skúsení, inteligentní a priateľský. Nezarábajú z provízií, takže sa budú plnohodnotne sústrediť na zodpovedanie vašich otázok a pomôžu Vám nájsť perfektný certifikovaný diamant a klenoty.

Zastrešujeme všetky riziká

Váš nákup je bezpečný. Pri osobnom stretnutí na Vami stanovenom mieste, po kompletnej konzultácii Vašich potrieb a predstáv a vyhotovení cenovej ponuky Vášho šperku na zákazku dostanete zálohovú faktúru na 30-50% výšky konečnej sumy a začína sa výroba Vášho klenotu. Po dokončení objednávky a doručení hotového šperku na zákazku do Vašich rúk obdržíte originál faktúry na celkovú sumu a doplatíte rozdiel. Objednávky sú doručené buď osobne alebo poslané bezplatne cez FedEx® International a sú poistené na celej ceste k Vám.

Všetko uľahčujeme

Môžete začať sami online s našimi dôkladne navrhnutými, ľahko čitateľnými stránkami NÁKUPNÉHO PORADCU, alebo môžete prekonzultovať vaše otázky jeden na jedného s jedným z našich expertov na telefóne. Keď ste už rozhodnutý čo je pre Vás to pravé, dohodnite si stretnutie. Prezriete a vyberiete si šperk, ktorý sa vám páči, za pár minút ho zmeníte podľa vášho štýlu a vkusu na klenot, ktorý budete Milovať - Vaše majstrovské dielo. Pozrite si video prezentáciu a zistite ako náš inovačný dizajnový systém funguje.

Naši konzultanti pre diamanty a šperky sú pripravení zodpovedať Vaše otázky a pomôcť Vám nájsť perfektný diamant. Odporúčame Vám zavolať alebo poslať email.

KONTAKT  


HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 02.12.2022
Zlato 1 784,75 $ Platina 1 020,00 $ Striebro 22,61 $