• Domov
  • Zákaznícke referencie

Zákaznícke referencie


Každá Vaša spätná väzba, či u pozitívna alebo negatívna, sa pre nás stáva záväzkom neustále zlepšovať kvalitu našej práce, aby sme zvyšovali mieru spokojnosti našich zákazníkov.

Ďakujeme Vám za pozitívne referencie.

Referencie od našich zákazníkov nájdete na stránke REFERENCIE.SK - kliknite sem
quote Ani neviem, ako slovami vyjadriť vďaku za niečo tak fascinujúce, prepracované do tých najdrobnejších detailov, ktoré dokopy dávajú tak dokonalé umelecké dielo, až mám pocit, že tá sova hľadí priamo do mojej duše. Naozaj ste mi vyrazili dych, ani som len netušil, že dokážete vytvoriť takú krásu. Veľmi sa tomu teším, mám pocit že tento prsťen bude pamiatka pre moje deti ktorým ho raz odovzdám a nebudem sa musieť vôbec hanbiť, pretože verím, že na takéto umelecké dielo sa zub času nikdy nepodpíše Tento prsteň určite tou hodnotou je a ja Vám z celej duše ďakujem.


quote Odborné znalosti a nadštandardný prístup k zákazníkom. Inovatívny proces výberu a návrhu obrúčok. Zhotovenie presne podľa našich predstáv - kvalitné, unikátne šperky. Odporúčame každému, kto hľadá niečo JEDINEČNÉ :-)


quote ochota, trpezlivost, snaha vyhoviet, transparentnost nakupu drahokamov - online priamo pred ocami zakaznika.


quote Skvely individualny pristup a ochota. Doladovanie prstena na mieste spolu s vizualizaciou a vyroba presne podla predlohy. Profesionalny pristup spolu s originalnym certifikatom diamantu, ktory je platny kdekolvek na svete.


quote Vysoká profesionalita,výborná kvalita a vynikajúci prístup....sú to kreatívni umelci...


quote Urobili presne to čo sme chceli, v dohodnutom termíne a perfektne sedia


quote profesionalny pristup, perfektne prevedenie, vyborny navrhar


quote Vynikajuci pristup, prstene boli robené podla nasich predstav, podla obrazka a dotvorene podla nas :-) Urcite odporucam


quote Spolupráca bola od začiatku 100%-ná. Vysoká profesionalita 3Dzlatnictva sa podpísala nie len na výbornej komunikáci, ale aj ochote a trpezlivosti pri doťahovaní najmenších detailov. Investíciu neľutujem a teším sa ne budúcu spoluprácu, určite odporúčam!


quote Pristup a ochota spolupracovat bol naozaj vyborny. Rovnako aj vsetky terminy boli dodrzane. Odporucam!


quote Vyskúšajte a uvidíte....


quote 3D Zlatníctvo ma v prvom rade milo prekvapilo svojou ústretovosťou a chuťou splniť všetky požiadavky, s ktorými som prišla. Vrelo odporúčam služby, ktoré ponúka tento tím profesionálov vo svojom odbore. Počas celej doby výroby prívesku som bola informovaná o stave výroby a cítila som záujem ako o klienta, tak hlavne o vysoký štandard výsledku. Prívesok je naozaj dokonale prepracovaný vo svojich detailoch a predčil moje očakávania za čo som veľmi vďačná, keďže sa jedná o jedinečný kus šperku.


quote jedinečné, originálne, osobné... prístup profi i napriek mojej pracovnej zaneprázdnenosti. Obrúčky už riešime spolu s partnerkou tak sa tešte a my sa tešíme na tie krásne večere pri modelovaní osádzaní.


quote Bezkonkurencny pristup. Neobmedzene moznosti vizualizacie. Mozem iba odporucit. Moznosti ktore 3D zlatnictvo ponuka nikde nenajdete. Relativne velmi kratky cas vyhotovenia sperku, vzhladom na vlastny navrh.


quote krásna práca, rýchle dodanie, profesionálny prístup a poradenstvo, odporúčam každému, kto si chce vytvoriť "svoj" jedinečný šperk... obrúčky, ale aj tieto krásne naušnice nás presvedčili, o tom, že do 3D zlatníctva v budúcnosti ešte zavítame. P.s.: máte zlaté ruky :-)


Ďalšie Referencie od našich spokojných zákazníkov si pozrite tu.

HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 20.09.2019
Zlato 1 500,70 $ Platina 940,00 $ Striebro 17,76 $