• Domov
  • Zákaznícky servis - Znalecký posudok

Zákaznícky servis - Znalecký posudok


Ako porozumieť Certifikátu a Znaleckému posudku od 3dzlatníctva.

Certifikát 3Dzlatníctva naším klientom dodáva istotu a bezpečnosť pri kúpe klenotu v hodnote nad 700,-€. V koženom portfóliu je vložený dokument, ktorý obsahuje stručný opis klenotu - váhu a rýdzosť drahého kovu, fotografiu klenotu, a tiež popis všetkých kvalít osadených drahokamov ako výbrus, farbu, čistotu a karátovú váhu. Certifikát 3Dzlatníctva môže slúžiť ako reprezentatívny doklad ku klenotu, ktorých chcete darovať.

Znalecký posudok je dokument, ktorý určuje približnú maloobchodnú náhradnú hodnotu tovaru. Táto suma je vypočítaná podľa aktuálnych trhových informácií, ktoré odrážajú bežnú trhovú hodnotu, vzhľadom na výbrus, farbu, čistotu a karátovú váhu diamantu/ov, váhy drahého kovu použitého v šperku a klenotnícke vyhotovenie daného šperku.

Váš znalecký posudok zabezpečuje, že v prípade straty, krádeže alebo znehodnotenia klenotu Vám vaša poisťovňa vyplatí rovnakú náhradu. Čím viac informácií obsahuje Váš znalecký posudok, tým sa zvyšuje šanca, že obdržíte presnú náhradu za konkrétny tovar. Vaša poisťovňa sa môže spoľahnúť  na tento posudok pri vypočítavaní  poistnej sadzby pre Váš diamant alebo celý klenot.

Posudky

Ukážka certifikátu - klienti 3Dzlatníctva obdržia certifikát ku každému šperku na objednávku, ktoý je v hodnote nad 700,-€. Náš certifikát obsahuje stručný opis posudzovaného šperku, fotografiu šperku, a tiež všetky kvality osadených drahokamov ako výbrus, farbu, čistotu a karátovú váhu.


HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 03.12.2022
Zlato 1 784,75 $ Platina 1 020,00 $ Striebro 22,61 $